Kup część
Wybierz swój samochód
Marka
Model
Typ
Jesteś tutaj:

O nas

NoweCzesci.pl to jeden z najszybciej rozwijających się sklepów z częściami samochodowymi w polskim Internecie. Rozumiemy potrzeby Klienta, który decyduje się na zakup produktów w sieci i w związku z tym możemy zaproponować najlepszą obsługę, wysoką jakość towarów, błyskawiczną realizację zamówień.

W naszym sklepie każdego dnia dokonuje zakupu wielu Klientów, którzy poszukują części samochodowych w atrakcyjnych cenach. NoweCzesci.pl posiada własny magazyn, stosuje najnowsze rozwiązania logistyczne oraz informatyczne. Obsługę sklepu tworzą ludzie młodzi, energiczni, z dużym doświadczeniem w branży e-commerce i rynku części samochodowych. Zapewnia to najwyższą jakość usług na światowym poziomie.

Strona internetowa sklepu została specjalnie zaprojektowana tak, aby zapewnić intuicyjność i funkcjonalność dla użytkownika. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i przyjaznemu interfejsowi zakupy w NoweCzesci.pl są nie tylko opłacalne, ale także i wygodne oraz szybkie. Dotyczy to procesu składania zamówienia, jego realizacji, jak i obsługi posprzedażowej.

W trosce o satysfakcję Klienta, udostępniliśmy kilka kanałów komunikacyjnych.

 

Przez sześć dni w tygodniu czynne są nasze linie telefoniczne, dostępne pod numerem 22 266 84 58 – na Państwa zgłoszenia czekają nasi konsultanci, którzy są do dyspozycji w kwestiach taki jak pomoc w doborze części, informacja o zamówieniach, warunkach zakupu etc.

Skontaktować się z nami można także poprzez adres e-mail .

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień w sklepie NoweCzesci.pl, oferujemy najlepsze ceny w kraju i darmową dostawę. Zakupy w naszym sklepie to wygoda, kompeksowość obsługi i wysoka jakość produktów.

 

Dołącz do nas:

Zostań naszym fanem na Facebooku

 

Zostań naszym fanem na Google+

 

Oto niektóre z opinii Klientów na temat naszego sklepu:

 

 

"sklep bardzo rzetelny - nie bylo problemow ze zwrotem towaru (mechanik zamieszal), wszystko przebiegalo w milej atmosferze, rozumiejac sytuacje klienta. no i maja towar naprawde wysokiej jakosci."


"Jestem bardzo zadowolony z zakupów w tym sklepie, zawsze wszystko odbywa się szybko, sprawnie i bezboleśnie:) Polecam ten sklep wszystkim znajomym, którzy mają jakąś część do wymiany i każdy jest usatysfakcjonowany. Jeszcze raz dzięki za wszystkie produkty."


"kolejne zamowienie zlozone, i kolejny raz jestem w 100% usatysfakcjonowany. a wszystko bez wychodzenia z domu, kurier byl u mnie 24h po potwierdzeniu zakupow.
"


Obsługujemy płatności
Obsługujemy płatności
Copyright © 2009-2017 NoweCzesci.pl